Цифрова гітарна установка 2023 року: популярніша, ніж будь-коли!

Трохи божевільно озиратися на останні 10 років або близько того, коли справа доходить до технологій, і наскільки далеко ми просунулися. Наявність цифрової гітарної установки в 2012 році часто насміхалася пуристам гітари, оскільки на той час це була абсолютно нова технологія.

Але тепер цифровий світ зайшов так далеко, і гітаристи все більше відходять від використання великих підсилювачів. Носити 100-фунтовий напівстек стало великою рідкістю, особливо для гітаристів, які заробляють на життя концертом.

У вас навіть є компанії-підсилювачі, які намагаються робити продукти меншими та легшими, як-от торішня серія Blackstar St. James. Ці підсилювачі Blackstar були дуже легкими, але все одно великими та громіздкими.

Я завжди був «людиною комбопідсилювача», коли справа доходила до виступів. Якийсь час я використовував півстека Mesa Boogie, і він був завеликий для більшості майданчиків. Добре, не надто великий… це було надто голосно. Якщо ваша максимальна кількість людей у закладі менше 2000? Ви ніяк не зможете закрутити цей підсилювач.

Це проблема, і чому так багато гітаристів розглядають цифрову гітарну установку. Мало того, що важко транспортувати ці великі підсилювачі, вам зазвичай потрібно крутити ламповий підсилювач, щоб він звучав добре.

Ну, це не правило чи щось таке, але лампові підсилювачі звучать краще ГУЧНО.

Більшість із нас не грає щовечора на стадіоні «Вемблі», тому про закручування підсилювача не може бути й мови. Ми могли б купити аттенюатор, але це ще одна частина обладнання, яку нам доведеться носити з собою. Отже, рішення полягає в тому, щоб об’єднати все в одне спорядження.

Сьогодні ми поговоримо про переваги постійного використання цифрової гітарної установки. В іншій статті ми поговоримо про мінуси, тому сьогодні все про позитивні сторони. На щастя, є багато позитивних моментів, коли мова йде про повністю цифрову гітарну установку.

Що таке цифрова революція?

Перехід від механічних і аналогових електронних технологій до цифрової електроніки як засобу зберігання, передачі та використання інформації вважається відправною точкою того, що ми називаємо цифровою революцією.

Це почалося в другій половині 20-го століття з впровадженням і поширенням цифрових комп’ютерів і цифрового зберігання інформації, що, в свою чергу, призвело до розробки більш досконалих комп’ютерних систем, здатних цифрово відтворювати та автоматизувати раніше виконувані вручну математичні обчислення.

Чому це стало революцією?

Цифрова технологія має властивість постійно трансформуватися, поступово розгалужуючись і підвищуючи продуктивність у широкому діапазоні секторів і галузей. Певні події призвели до широкого впровадження цифрових технологій, які назавжди змінили б спосіб обміну та використання інформації, а також позначили початок інформаційної ери (ми обговоримо це пізніше).

До 1950-х і 1960-х років багато урядів, військових та інших організацій уже використовували комп’ютери для керування більш складними даними та функціями.

Паралельно вчені почали розглядати розподіл часу між користувачами комп’ютерів, а згодом і можливість досягнення цього в глобальних мережах. Громадськість вперше познайомилася з концепціями, які привели до Інтернету, коли повідомлення було надіслано через ARPANET (скорочення від Advanced Research Projects Agency Network) у 1969 році. Тоді були підключені перші комп’ютери, а подальша розробка програмного забезпечення дозволила віддалений вхід, передачу файлів і електронною поштою.

Не менш важливим є те, що ще однією розробкою в технології стиснення цифрових даних стала техніка стиснення, яка називається дискретним косинусним перетворенням, яка згодом стала фундаментальною для цифрової революції як основа для більшості стандартів стиснення цифрових медіа з кінця 1980-х років, включаючи різні формати цифрових зображень, кодування відео. формати, стандарти стиснення звуку та стандарти цифрового телебачення.

Покращення продуктивності та зниження витрат призвели до широкого визнання та впровадження цифрових технологій, і незабаром після цього вони потрапили до широкого спектру обладнання та споживчих товарів.

У 1980-х роках популярність цифрових технологій різко зросла: банкомати (банкомати), промислові роботи, електронна музика, відеоігри та комп’ютерні зображення в кіно та на телебаченні – все це увійшло в повсякденне життя. Мільйони людей придбали домашні комп’ютери, Motorola створила перший мобільний телефон у 1983 році (хоча цифрові стільникові телефони не продавалися комерційно до 1991 року), а в 1988 році була створена перша цифрова камера.

Всесвітня павутина

Ще одним поворотним пунктом для цифрової революції став винахід того, що стало Всесвітньою павутиною, починаючи з 1989 року, коли Тім Бернерс-Лі розробив стандартний набір протоколів або правил для зв’язку між системами, а потім налаштував сервер для зберігання інформації та створення програмного забезпечення браузера, програми, яка використовується для перегляду та взаємодії з різними типами інтернет-ресурсів. З цими елементами Всесвітня мережа стала загальнодоступною.

Удосконалення Інтернету зробили його більш простим у використанні, що, у свою чергу, залучило більше користувачів до Інтернету. Спочатку підприємства, а потім і окремі особи усвідомили потенціал розширення можливостей комп’ютерів та інших цифрових пристроїв, підключених до Інтернету. Інтернет швидко поширювався, і до 1996 року він став частиною масової культури, і багато компаній мали веб-сайти.

Глобальне явище

Значною мірою завдяки успіху компаній, що використовують цифрові технології, і прогресу технологій передачі (включаючи комп’ютерні мережі, Інтернет і цифрове мовлення), країни розвиненого світу почали переживати економічний бум протягом 1990-х років. До 1999 року майже кожна країна мала доступ до Інтернету. Це був час, коли цифрова революція стала справді глобальною, а цифрові технології поширилися на країни, що розвиваються, у 2000-х роках.

До кінця 2005 року кількість користувачів Інтернету досягла одного мільярда, а до кінця того ж десятиліття три мільярди людей у всьому світі користувалися мобільними телефонами. Все більше і більше людей використовували Інтернет для спілкування, взаємодії з іншими користувачами та організаціями, а також для доступу, використання чи надання доступу до інформації або просто для розваги. Ці нові технології дозволили користувачам ділитися ресурсами та застосовувати принцип економії масштабу.

Цифрово грамотне суспільство

У міру того, як технології стали більш орієнтованими на користувача та зручнішими, люди на всіх рівнях стали більш обізнаними в цифрових технологій і почали використовувати технології по-новому та у все більшій кількості сфер свого життя. До 2020 року більше половини населення світу були активними користувачами Інтернету. Від соціальних медіа до інтернет-магазинів, від веб-додатків, які дозволяють працювати віддалено, до розважальних послуг за запитом, ці системи значною мірою змінили функціонування нашого повсякденного життя. Ці системи пропонують нові способи максимізації ефективності спільних ресурсів і створення надійних рішень для окремих користувачів. Вони не тільки були розроблені для полегшення багатьох аспектів нашого життя, але, що не менш важливо, користувачі почали брати активну роль у створенні технологій.

Ці розробки призвели до створення величезної кількості даних у цифровому просторі, і, паралельно, можливість їх зберігання також експоненціально зросла, штовхаючи сучасне суспільство до середини інформаційної ери.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *