Якщо ви любили музику стільки, скільки себе пам’ятаєте, і завжди мріяли одного разу досягти успіху, то ви знаєте, наскільки конкурентоспроможним і як важко досягти успіху у світі музики. Ось чому ми зібрали кілька порад від експертів із музичної індустрії, щоб допомогти вам, як молодому музиканту, почати свою кар’єру так, щоб ви могли досягти вершини.

Ви ніколи не можете практикуватися достатньо

Ось ще одна чудова порада музикантам; Немає значення, що ви робите в музичній індустрії, вам завжди буде потрібно практикуватися, і вам також потрібно буде робити це часто. Якщо ви хочете співати, то вам потрібно брати уроки вокалу. Якщо ви відчуваєте, що зараз не можете собі це дозволити, не засмучуйтеся: онлайн-огляди, які допоможуть вам знайти безкоштовні онлайн-класи та навчальні посібники, які вам допоможуть. Є кілька способів покращити себе, будь то інструмент чи спів. Важливо, щоб ви ніколи не забували, що завжди є чому вчитися. Що відрізняється від музичної індустрії, так це те, що якість співу та гри на інструменті може погіршитися, якщо ви не працюєте над його вдосконаленням на регулярній основі і справді намагаєтеся ставати все кращим і кращим. Бути музикантом так само захоплююче, оскільки це плідний досвід розвитку, який продовжує давати тобі все більше і більше, коли ти старієш. Єдиний спосіб отримати від цього більше — це зрозуміти, що практика — це те, чого ніколи не можна пропускати.

Експозиція допоможе вам навчитися

Як молодий музикант, ви захочете отримати широку освіту у світі музики. І це не лише в межах жанру, у якому ви прагнете працювати. Чим більше ви знаєте про музику, тим креативнішим стаєте. Отримання музичної освіти є безцінним, тому що ви збережете не лише знання. Це знання, які ви можете застосувати, щоб удосконалити себе та додати сутності, оригінальності та креативності, прокладаючи свій шлях у галузі. Дізнайтеся про історію музики та зрозумійте походження та те, як з’явилися різні інструменти та стилі. Слухайте музику, яка вам незнайома, і дізнавайтеся про фон. Це розширить ваші можливості та дасть вам можливість зрозуміти та заглибитися в безліч ідей. Ви зрозумієте, як працює розум музикантів, і, можливо, побачите, як можна застосувати їхні ідеології до своїх власних, щоб надати їм більше сутності та сили. Ніколи не пізно навчитися грати на новому інструменті, або наважитися на інший жанр, або експериментувати з різними звуками. Чим більше ви знаєте, тим сильнішим стає ваш вплив.

Дізнайтеся про бізнес-аспект

Найбільша помилка багатьох молодих музикантів полягає в тому, що вони повністю довіряють іншій стороні чи особі, щоб вони подбали про бізнес. Хоча в якийсь момент має сенс отримати керівництво, бажано прочитати та дослідити, щоб зрозуміти бізнес-аспект музичної індустрії. Це робиться для того, щоб ви могли брати участь і знати, як йдуть справи, і щоб ніхто не міг вас використати. Залежно від того, в якій точці світу ви перебуваєте, подивіться на законність, яка входить до складання контрактів, і зрозумійте деталі того, що може або не може бути включено в ці контракти. Ніколи нічого не підписуйте, не ознайомившись спершу ретельно, і якщо вам це здається тарабарщиною, проконсультуйтеся з надійним юристом і попросіть їх ознайомитися з цим, перш ніж підписати. Оцініть індустрію в цілому та ознайомтеся з нею з точки зору бізнесу, оскільки це набагато складніше, ніж просто проведення концертів і укладання угод – ви повинні знати кожну деталь того, що відбувається, хто бере участь і хто має право робити що зі своїм талантом. Це безумовно слушна порада для музикантів.

Подбайте про своє тіло

Для молодого музиканта ваше тіло є важливою перевагою. Незалежно від того, співаєте ви чи граєте на інструменті, ви чините значний тиск на своє тіло. Тому потрібно поставити своє здоров’я на перше місце. Дуже легко потрапити в нездоровий спосіб життя, особливо в молодості. Ось чому важливо, щоб із самого початку ви дуже цінували своє самопочуття та дотримувались здорового способу життя, який дозволить вам бути найкращою версією себе, щоб ви могли продовжувати працювати протягом тривалого часу. Важлива порада музикантам.

Залишайся скромним

Ось критична порада музикантам, які перебувають на підйомі. Молодому музиканту дуже легко потрапити в блиск і гламур. І це здається досить нешкідливим, але насправді це рецепт катастрофи. Коли ви занадто захоплені своїм успіхом, ви схильні забувати, хто ви є, і стаєте занадто великими для власного взуття. Ось чому так важливо залишатися скромним – це впливає на все, що ви робите, і на те, як ви це робите. Коли ти стаєш занадто егоїстичним, ти припиняєш тренуватися, тому що відчуваєш себе найкращим, ви не ставитеся до людей так само, і ви стаєте безвідповідальними. Як молодий музикант, все може піти так само швидко, як і сталося, тому будьте скромні, щоб залишатися розумним.

Увійти в музичну індустрію як молодому музиканту складно навіть у найкращі часи, тому що, правда, це надзвичайно конкурентна галузь, незалежно від того, до якого жанру ви йдете. Ось чому так важливо пам’ятати про надані поради, коли ви рухаєтеся вперед, щоб ви могли зберігати врівноважений розум і сильну присутність. Завжди працюйте над своїми навичками та шукайте нові, і намагайтеся не надто захоплюватися гламуром усього цього, оскільки це може зірвати вас із вашої здатності розвиватися ще більше. І завжди пам’ятайте, що завжди є куди дізнатися більше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *