6 причин, чому барабанщикам варто вивчити інший інструмент

Вивчення іншого інструменту зробить вас кращим барабанщиком, розширить ваш музичний кругозір і покращить ваш слух.

Слухання є найважливішим елементом гри з іншими людьми, і знання того, як грати на піаніно, бас-гітарі чи гітарі, може відкрити ваш розум до нових музичних можливостей, про які ви навіть не підозрювали!

Це також може допомогти вам уникнути «барабанної локшини» або відтворення додаткових нот, які не служать пісні. Незважаючи на роки злих жартів, барабанщики теж музиканти, і їм, як і всім іншим, потрібно враховувати такі елементи, як мелодія та гармонія, коли ми граємо.

Ось кілька основних причин, чому вам варто навчитися грати на іншому інструменті:

1. Це зробить репетиції гладкими

Ви зможете краще розуміти своїх товаришів по групі та спілкуватися з ними. Що, якщо хтось скаже «давайте візьмемо це з акорду ля мінор»? Якщо ви маєте невеликі знання гри на фортепіано чи гітарі, ви точно знатимете, до чого вам підійти. Просто почути різницю між мажорним і мінорним акордами – це такий цінний інструмент (б’юся об заклад, ви не знали, що ті дитячі уроки гри на фортепіано бути таким важливим для вашої гри на барабанах)!

Усі музиканти, включаючи барабанщиків, повинні знати, як грати на фортепіано, оскільки воно включає основні музичні елементи ритму, мелодії та гармонії.

Для барабанщиків також чудово вміти співати (поради та підказки можна знайти у Джоша Діона). Якщо навчитися передавати мелодії за допомогою співу, вам буде набагато легше посилатися на різні частини пісні, тож вам не буде важко потрапити на одну сторінку. Вам не обов’язково бути Паваротті – достатньо добре донести свою точку зору!

2. Ви не загубитеся у формі пісні

Кожна частина інформації, яку ви можете зібрати про мелодію, може бути корисною, коли ви граєте її вперше. Зміни акордів, мелодії, вокальні сигнали та басові лінії можуть служити маркерами, які допоможуть вам зберегти своє місце.

Наприклад, якщо послідовність акордів відрізняється, коли ви досягаєте мосту пісні, ідентифікація цього звуку може дати вам зрозуміти, чи ви в правильному (чи неправильному) місці. Вам не обов’язково точно знати, які акорди вони грають або в якій тональності, потрібно лише знати, що колір тону музики змінився. Ви можете використовувати ці знання, щоб відповідним чином налаштувати те, що ви граєте, наприклад, переключитися на поїздку, змінити динаміку або змінити свою роль.

3. Ви покращите свій ритм

Кожен інструменталіст відчуває ритм по-різному, і навчитися грати на бас-гітарі особливо корисно для барабанщиків, оскільки грув-зв’язок між цими інструментами є основою ритм-секції. Почувши, як побудовані басові лінії, вам буде легше зафіксувати патерн басового барабана та грати щільніше.

Для початківця навчитися грати на бас-гітарі не так складно, як підібрати інший інструмент, оскільки ви будете грати здебільшого окремі ноти, а не акорди.

4. Ви покращите свої соло

Ви навчитеся грати мелодійно навколо комплекту замість того, щоб подрібнювати купу рудиментів, які не стосуються пісні. Найкращі солісти на будь-якому інструменті беруть просту ідею та розширюють її, що є концепцією класичної музики під назвою «розвиток мотивів».

Один із найкращих прийомів зіграти цікаве соло на барабанах — наспівувати мелодію мелодії в голові під час гри. Це допоможе зробити ваше соло частиною пісні та надасть їй контексту. Цим займаються і гітаристи, і валторністи, і навіть вокалісти.

5. Ви краще зрозумієте, що роблять інші учасники групи

Кожен інструмент має різні частоти, тому корисно знати, як підходять ваші барабани, щоб усі не створювали шуму в одному тональному просторі. Наприклад, бас-барабан має низьку частоту, подібну до бас-гітари, тому було б добре уникати занадто частої гри на ньому під час басового соло. Ваші тарілки мають більш високий тон і можуть перебувати в тій самій «зоні тону», що й вокал і гітара, тому ви не хочете перевантажувати тихі частини пісні цими частотами.

Це концепція просунутого рівня, але новачкам і гравцям середнього рівня чудово подумати про неї, оскільки вона зробить вас набагато кращим барабанщиком (і зробить ваших товаришів по групі щасливими).

6. Ви станете більш універсальним і отримаєте більше концертів

Чим більше у вас навичок, тим більше у вас буде можливостей працювати з іншими людьми. Що, якщо ви проходите прослуховування для групи, і вони вибирають між двома чудовими барабанщиками: один співає, а другий ні? Така здатність до співу може схилити терези на вашу користь.

Такі виконавці, як Філ Коллінз і Дейв Грол, зробили дивовижну кар’єру барабанщиків, які виходили на перший план, щоб співати, але просто вміти виконувати резервні партії та фіксувати гармонію – це цінна навичка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *