ЯК ОТРИМАТИ ЗНАННЯ, ПОТРІБНІ ДЛЯ КАР’ЄРИ В МУЗИЧНІЙ ІНДУСТРІЇ

Якщо ви музикант, то, мабуть, уже стикалися з проблемою, як заробляти на життя своєю формою мистецтва. Чи достатньо будувати кар’єру, чи варто займатися чимось іншим? І якщо ви дійсно хочете перетворити це на свою роботу, що насправді потрібно для того, щоб розпочати свою кар’єру? Реальність така, що вам потрібно знати більше, ніж просто добре грати музику. Ви також повинні вивчити ділову сторону музичної індустрії.

На щастя, немає потреби бути голодним художником. Натомість ви можете дізнатися, як побудувати кар’єру в музиці завдяки Centennial College. Музика — це мова, але також і бізнес, і програма «Мистецтво та виконавство музичної індустрії» (MIAP) дозволить вам вільно володіти обома мовами.

Ви дізнаєтесь, як зробити кар’єру

Трирічна програма MIAP від Centennial навчить вас, як перетворити свою любов до музики на стабільний спосіб життя. Ви все ще граєте музику, як один на один, так і в ансамблі, і ви закінчите навчання як універсальний виконавець. Але крім того, ви отримаєте навики бізнесу та техніки для справжньої роботи в галузі. Ви також дізнаєтесь про більш тонкі кар’єрні навички, наприклад, як працювати, співпрацювати та ефективно працювати з іншими людьми, а також як діяти в різних стилях. Технології, підприємницькі здібності та бізнес-навички однаково важливі, і їх також викладають тут. На третьому році програми ви можете спеціалізуватися між створенням музики та бізнес-потоком або потоком створення музики та технологіями, виходячи з того, куди ви хочете рухатися у своїй кар’єрі.

Не хвилюйтеся, ви все ще граєте музику

Щоб зареєструватися в MIAP, вам потрібно мати вокальний чи інструментальний досвід, і вам потрібно пройти прослуховування як частину процесу подання заявки, тож ви все одно будете грати багато музики. Насправді вас навчають професійні музиканти, як сам-на-сам, так і на репетиціях ансамблю, але про це пізніше. Важлива частина: це ідеальний баланс між розвитком вашої творчої сторони та навчанням професійним навичкам. І як унікальне доповнення до музичної сторони програми, корінні музичні традиції викладаються протягом усього навчального плану, на додаток до міжнародних та інших стилів музики.

Вчимося працювати разом

Співпраця важлива для успіху в кар’єрі, тому як у музичній індустрії, так і за її межами, ви працюватимете з людьми, які не є музикантами. MIAP пропонується в Story Arts Centre, де серед інших предметів розміщені програми Centennial про фільми, телерадіомовлення, журналістику та рекламу, і є можливості для співпраці з цими студентами. А в останньому семестрі ви отримуєте шеститижневе стажування, яке дає вам змогу винести свої навички на вулицю, щоб співпрацювати з реальними професіоналами. А якщо говорити про реальні профі…

Викладачі – профі галузі, які активно випускають музику

Немає кращих людей, у яких можна вчитися, ніж ті, хто вже зробив собі кар’єру, і програма MIAP складається з професійних музикантів. Наприклад, Арті Рот викладає музику як соло, так і в ансамблі. Він джазовий музикант і щойно випустив свій четвертий альбом Resonants. Ви можете прочитати більше про нього (та його кар’єру) тут. Тим часом координатор програми Джессі Фейен випускає хеві-метал під назвою Ancient Relic. Ви можете прочитати про це тут.

Багато студентів вже скористалися цим

Мистецтво та виконавство музичної індустрії вже багато років готує музикантів до успіху в кар’єрі, і Centennial College збирає історії деяких із них, починаючи з Акіма Рафаеля, одного з перших студентів програми, який продовжив працювати з колективом соціально налаштованих митців. Ми описали його тут. Тим часом Adekunle Olorundare, або Kunle, використав свій досвід, щоб стати постійним учасником музичної сцени в Торонто, навіть вирушаючи в тур по Європі, як він розповідає, тут. І є Андрес Галіндо Артеага, який використав отримані знання, щоб створити музику до фільму «У відчаї». Його музика посіла одне з перших місць у номінації «Найкраща оригінальна музика – нон-фікшн» на премії SOCAN Foundation Awards 2021. Як було сказано тут, він зокрема вважає можливість співпрацювати з режисерами Story Arts Center ключем до свого успіху.

Підсумок: все залежить від кар’єри

Є багато місць, куди можна піти, щоб навчитися грати музику, але там не так багато ресурсів, щоб навчити вас керувати своєю кар’єрою. Це те, що робить Music Industry Arts and Performance: поєднує музику з бізнесом, щоб зробити вашу музичну кар’єру стабільною, щоб ви могли жити за рахунок слухового мистецтва, яке ви створюєте.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *