Як оптимізувати свою музику для соціальних мереж

Переконайтеся, що ваша музика готова до відтворення в Instagram, Tik Tok та інших соціальних мережах

Соціальні медіа є потужним інструментом для просування себе та вашої музики в масах, або, принаймні, вони можуть бути такими, якщо їх правильно використовувати. Більше половини населення світу в тій чи іншій формі використовує соціальні медіа, тому важливо переконатися, що ваша музика оптимізована для належного впливу на бажану аудиторію. У цій статті ми розглянемо деякі ключові міркування, на які слід звернути увагу під час підготовки вашої музики до виходу у світ соціальних мереж.

Оскільки у користувачів під рукою так багато онлайн-контенту, проміжок уваги людей стає все коротшим і коротшим. З цієї причини вкрай важливо, щоб те, що ви публікуєте, було лаконічним і привертало увагу вашої цільової аудиторії.

Хоча деякі виконавці вирішують цю проблему, зменшуючи тривалість вступу до своєї музики на етапі аранжування, це може бути невідповідним рішенням для вашого останнього 9-хвилинного марафонського техно-треку. У той же час, можливо, ви не захочете показувати лише частину шедевра, над яким ви витратили стільки часу, і саме тут з’являється сила редагування.

Створення редагувань доріжок у соціальних мережах

Хоча радіоредагування у вигляді скорочених версій доріжок не є чимось новим, ви можете піти далі й скоротити деякі вибрані фрагменти вашої музики до хвилини або близько того, за допомогою плавних переходів. Це може допомогти зацікавити вашу аудиторію, поки вони відчувають різні розділи композиції. Крім того, деякі соціальні медіа-платформи мають обмеження щодо тривалості відео, призначені для того, щоб контент залишався миттєвим і чітким, тому важливо їх дотримуватися.

Наприклад, історії в Instagram можуть тривати до 15 секунд, а відео в стрічці Instagram – до 60 секунд. Twitter, Tik Tok і Facebook не стикаються з такими ж обмеженнями, їх максимальна тривалість відео становить 140 секунд, 180 секунд і 240 хвилин відповідно.

Хоча цей підхід може спрацювати для окремих треків, як щодо просування EP або повноцінного альбому? Ну, ви можете застосувати ту саму концепцію до більших проектів, але з меншими фрагментами кожного треку. Наприклад, ви можете включити від 4 до 16 смужок кількох різних доріжок у форматі виділених роликів. Це не тільки зробить речі цікавими для вашої аудиторії, але й дасть вам можливість продемонструвати ширший спектр ваших робіт в одному місці.

Змішування для соціальних мереж

Крім тривалості та структури музики, яку ви публікуєте, також важливо враховувати характеристики її міксу. Хоча ви, можливо, невпинно відточували оригінальний мікс, щоб розвинути клубні звукові системи до межі можливостей, ваша аудиторія навряд чи отримає такий самий досвід, слухаючи через динаміки телефону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *