Музика, створена ШІ, революціонізує музичну індустрію

Музика, створена штучним інтелектом, стає основним продуктом музичної індустрії. Ці композиційні генератори можна використовувати для створення надихаючих еталонних композицій, безоплатної музики для творців або самостійної танцювальної музики.

Але чи може штучний інтелект справді замінити музикантів-людей? І що означає музика, згенерована ШІ, для майбутнього музики? Ми надамо вам повну інформацію нижче.

Що таке AI Music Generator або AI Music Composer?

Всупереч тому, що ви можете собі уявити, музичний композитор ШІ не прирівнюється до робота, який сидить за піаніно. Натомість композитори штучного інтелекту створюються за допомогою машинного навчання, одержуючи джерела з набору даних, що охоплює широкий діапазон музики. Деякі музичні генератори штучного інтелекту також можуть включати рекурентну нейронну мережу (RNN), призначену для моделювання відображення симпатій і антипатій людського мозку.

Варто зазначити, що музика, створена штучним інтелектом, досі значною мірою покладається на людей, принаймні спочатку, щоб навчити генератор вибирати, що звучить добре, а що ні. Ці інструменти проявляються як плагіни, помічники з написання пісень, віртуальні голоси та повноцінні продакшн-пакети.

Чи замінять музикантів штучний інтелект?

Музикантам не потрібно турбуватися про те, що їх замінять композиційні інструменти ШІ, принаймні на даний момент. Більшість музики AI створено за моделлю музики, яка вже була випущена та створена художниками.

Хоча композиції штучного інтелекту можуть звучати неймовірно добре, вони просто беруться з наборів даних, які ми їм надаємо, тож, імовірно, нові інновації й надалі надходитимуть від творців музики. Композиційна технологія штучного інтелекту все ще залежить від вказівок людини.

Що означають виробники музики ШІ для майбутнього музики?

Якщо створена штучним інтелектом музика не замінює музикантів, то яке її місце в музичній індустрії? Ось кілька способів, як ця технологія може покращити музику:

Допомога штучного інтелекту: плагіни штучного інтелекту для виробництва, інструменти для написання пісень і вокалісти можуть допомогти існуючим музикантам ефективно вдосконалювати свою майстерність.

Менше перешкод для входу: музикантам-початківцям легше виражати себе, оскільки інструменти з підтримкою штучного інтелекту забезпечують більш загальний доступ до виробництва. Цей ефект може допомогти залучити нову хвилю продюсерів, які інакше могли б відчувати страх перед музичним виробництвом.

Автономія творців: творці відео та контенту тепер можуть створювати власні звукові доріжки відповідно до настрою своїх творів без сторонньої допомоги.

Еклектичне натхнення: Музиканти можуть надихнутися еклектичними творіннями ШІ. Композитори зі штучним інтелектом задумувались із широкого діапазону жанрів, що може допомогти зародити ідеї для нарізання нової музики, що змінює жанри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *